60 metų amžiuje ji pirmą kartą tapo mama, o vyras ją metė

Štai jau daugiau nei 10 metų jie laukė vaiko, bet likimas turėjo visiškai kitokius planus. Moteris iš Latvijos, vardu Atifa, svajojo apie vaiką visą savo brandų sąmoningą gyvenimą. Bet jos vyrui Serifui vaikų nebuvimas buvo net labai normalus reiškinys.

Moteris svajojo, kad pas ją greitai atsiras vaikas, bet tam nebuvo lemta išsipildyti. Ilgus metus ji gyveno savo įprastą gyvenimą ir su vyru viskas buvo gerai, bet pas ją vis buvo pojūtis, kad kažko trūksta.

Ir stebuklas įvyko!

60 metų jai gimė dukra. Ji ir nemanė gimdyti tokio garbaus amžiaus, bet paleisti tokį šansą reiškė atsisakyti to motiniško džiaugsmo, apie kurį ji svajojo visą gyvenimą. Ji surizikavo, nors ir Serifas buvo prieš jos norą. Jis nepakeitė savo nuomonės net kai vaikas gimė. Atrodytų, tėvai suvokia savo sprendimo neteisingumą, kai tik paima savo vaiką į rankas pirmąkart po gimimo, bet Serifas buvo nepalenkiamas.

Pirmą akimirką,išgirdęs vaiko verksmą, jis nusprendė : „Man to nereikia“. Jis pažymėjo, kad gimdyti vaiką buvo Atifos noras, o jis to noro nepalaikė, todėl nenori gyventi su ja. Jam buvo nuolatinė nemiga, o jo sveikata to neatlaikys. Atifa nesistengs jo sulaikyti, nepaisydama sunkumų, kurie laukia jos priešaky, juk ji viską darys pati. 

Neabejingi žmonės padeda jai, kaip gali, kol ji pilnai neatsistos ant kojų. Atifa dabar laiminga, nors ir turi tam tikrų sunkumų su finansais ir vaiko priežiūra.

Mums belieka palinkėti jai sėkmės.

Bonusas