7 EMOCINĖS SVEIKATOS TAISYKLĖS

1. Dėvėkite spalvotus drabužius!

Žmonės, dėvintys vien juodos spalvos drabužius, kaip taisyklė kenčia nuo, taip vadinamos, :atstumtojo“ traumos. Tokiu būdu jie lyg bando sumažinti savo patiriamas kančias, juk juoda spalva lyg „atskiria“ nuo aplinkinio pasaulio ir neleidžia jo pajausti. Bet jie pamiršta vieną dalyką – tada ir kiti žmonės negali jo pajausti.

2. Gerkite daugiau vandens!

Primename jums, kad kiti jūsų suvartojamieji skysčiai, neatstoja vandens ir neįeina į tuos 2 litrus, kuriuos reikia išgerti per dieną. Jūs turite išgerti būtent 2 litrus gryno vandens, tik taip jūs galėsit padėti savo organizmui išplauti rūgštis, kurios susidaro jūsų organizme praktiškai nuo kiekvieno, šiais laikais pagaminto, maisto produkto.

3. Būkite atidūs savo pačių mintims!

Prisiminkite, jūs niekada negalėsite kontroliuoti to, ką kalba arba kuo tiki kiti žmonės. Bet jūs galite būti savo minčių šeimininku, tai reiškia, ir savo žodžių, kurie visada yra jūsų mąstymo atspindys.

4. Raskite laiko pilnaverčiam miegui!

Bus puiku, jei prieš miegą jūs paskaitysite įkvepiančią knygą, veikiančią jūsų meilės ir savigarbos vibracijas. Jei jums vis tik sunku užmigti dėl per didelio smegenų veiklos aktyvumo, atsikelkite ir užrašykite viską, kas vyksta jūsų galvoje. Kai jūs vėl gulsitės miegoti, vizualizuokite tik savo norus, bet jokiu būdu ne esamas problemas.

5. Pastebėkite grožį!

Norint apgaubti save grožiu, visai nereikia leisti didelių pinigų. Pereikite per savo namus ir įvertinkite, ką gražaus matote kiekviename daikte. Manau, jūs greitai suprasite, kad „gražu“ visai nereiškia „brangu“. Norint matyti grožį, jį reikia norėti priimti. Vystykite savyje šį bruožą.

6. Nežiūrėkite į gyvenimą per daug rimtai!

Tai reiškia, kad reikia išmokti paleisti, daugiau juoktis ir nebūti labai rimam. Mokėti paleisti – tai reiškia mokėti jausti ir toliau gerai, net jei gauti rezultatai neatitiko jūsų vilčių. Neįmanoma kontroliuoti visko!

7. Niekada nenuleiskite rankų!

Prisiminkite, jei jūsų noras neišsipildo, vadinasi, jūsų laukia kažkas geresnio. Pasakykite sau, kad gyvenime nebūna klaidų ir netekčių, yra tik patirtis, padedanti pažinti save.

Bonusas