Akušeriai atvyko pagal iškvietimą ir pamatę ją vos neprarado sąmonės

Buvo mūsų pamaina, kai staiga paskambino ir paprašė skubiai atvažiuoti. Pasakė, kad moteriai prasidėjo sąrėmiai, o jai buvo 40-a savaitė.

Mes vos vos atvažiavome per pusę valandos, pasibeldėme, mus duris atidarė nėščia mergina. Mes ją apžiūrėjome ir supratome, kad ją tuoj pat reikia vežti į gimdymo namus. 

Ji paprašė palaukti, kadangi reikėjo susirinkti daiktus ligoninei. Mums tada pasirodė, kad vargšė visai viena namuose. Mes nusileidome į mašiną, o ji tuo metu ruošėsi. Tam „pasiruošimui“ sugaišo pusę valandos!

Čia mes matome, kad ji nusileidžia, o jos rankose mažylis! Visai mūsų brigadai net žadą užkando. Ji pati pagimdė! Per pusę valandos! Mes pamanėme, kad kol mes sėdėjome mašinoje ir galvojome, kad ji lėtais žingsniais vaikšto po namus ir renka daiktus, ši stipri ir kovinga moteris gimdė.

Praeina kokia minutė, mes dar neatsigavę. Čia paskui ją leidžiasi antra tokia pat, bet su pilvu!dabar mes tikrai jau nieko nesupratome ir mums atrodė, kad mes turbūt numirėme avarijoje, kol lėkėme į iškvietimą, o visa tai vyksta jau po mirties…

Bet mūsų šizofreniškus apmąstymus nutraukė viena iš tų moterų, kuri pasakė:

– Na, sesute, su dievu. Nepergyvenk, pagimdysi taip pat lengvai, kaip ir aš prieš mėnesį!

Dabar viskas stojo į savo vietas. Jos – seserys dvynės , kurių viena pagimdė prieš mėnesį, o ne prieš dvi minutes, kaip mums pasirodė…

Mes atsipūtėme. Kol mes važiavome į ligoninę, vos galėjome sulaikyti juoką. O linksma mums buvo ne dėl to, kad mes visgi nenumirėme, o dėl to, kad moteris pati nepagimdė!

Bonusas