Būdas, kaip originaliai papuošti langus

Visi mes stengiamės namus padaryti kuo jaukesnius. Bet sprendžiant buto funkcionalumo klausimą, negalima pamiršti, kad mūsų gyvenimui didelę reikšmę turi atmosfera, kurioje mes gyvename. Kad ji būtų malonesnė ir „šiltesnė“, būtina atkreipti dėmesį į puošybos elementus.

Iš daugybės įvairių specialistų pasiūlymų šiandien nėra sunku rasti gražaus dizaino namą. Visgi niekas geriau nežino jūsų pomėgių ir skonio, kaip jūs patys.

Jūsų langai įgaus visiškai naujo stiliaus išvaizdą.

Prieš pradėdami kurti, pasiruoškite tokias priemones: tiulio arba nėrinių medžiagos, kuri atitiktų lango dydį, žirkles, 2 valgomuosius šaukštus šalto vandens, 1,5 stiklinės karšto vandens, dažytojo teptuką, 2 valgomuosius šaukštus krakmolo, kurį galima pakeisti kukurūzų krakmolu, nedideli statybinį volelį.

1 žingsnis.

Pirmiausia reikia pagaminti klijus. Krakmolą kruopščiai sumaišykite su šaltu vandeniu, kad neliktų gumuliukų. Tada supilkite karštą vandenį ir vėl išmaišykite iki vientisos masės.

2 žingsnis.

Gautus klijus užtepkite ant tos lango dalies, kurią planuojate papuošti. Būtina tai daryti tolygiai, todėl geriausia naudoti platų dažytojo teptuką.

3 žingsnis.

Tada nėrinių gabalą būtina kruopščiai išlyginti ant stiklo paviršiaus. Audinys būtinai turi būti tokio dydžio ir formos, kaip ir pasirinkta lango dalis.

Šiam tikslui patariama naudoti volelį. Tik stipriai nespauskite, kad atsitiktinai neišdaužtumėte lango. Kad užfiksuotumėte gautą rezultatą, dar kartą patepkite audinį klijais.

Tokiu būdu jūsų langai taps stilingais, o įprastinis tiulis nedūlės veltui lentynoje.

Nuostabiausia yra tai, kad per langą patenkanti saulės šviesa sienas puoš švelniais raštais.

Bonusas