Draugė išsiskyrė, susitikinėja su vyru

Mano išsiskyrusi draugė susitikinėja su išsiskyrusiu vyriškiu. Viskas jiems puikiai sekėsi ir reikalai pakrypo link vestuvių.

Kaip protinga moteris, draugė iš anksto suprato, kada bus oficialiai pasipiršta, todėl eidama į restoraną ypatingai pasistengė – puošni suknelė, bateliai, rankinė, makiažas…

Tačiau didžiausiu šedevru tapo šukuosena, į kurią, dėl didesnės plaukų apimties ir ypatingo iškilmingumo, buvo pridėta dirbtinių sruogų.

Kitą dieną ji man paskambino, ir, kvatodama, lyg išprotėjusi, papasakojo tokią istoriją.

Iš pradžių viskas ėjosi kuo puikiausiai. Mylimasis užvažiavo jos paimti iki blizgesio nupoliruota mašina, padovanota mėgstamų gėlių puokštė apstulbino savo dydžiu, suknelė ir bateliai puikiai derėjo su patoso pilnu restorano interjeru.

Viskas buvo stebuklinga iki momento, kai draugė pajuto, kad kramtant mėsą, išdavikiškai nulūžo įstatytas dantis. Ji, žinoma, nieko neparodė, bet su maistu ir plačiomis šypsenomis tapo atsargesnė.

Kai jie su mylimuoju išėjo iš restorano, jis jai kažką pasakė, ir ji, nesusilaikiusi, linksmai nusikvatojo. Dantis su štiftu iškrito iš burnos ir linksmai suskambėjo ant šaligatvio plytelių.

Jos palydovas, kaip bet kuris išauklėtas vyriškis, iškart pasilenkė, kad pakeltų tai, ką pametė dama.

„Nereikia, aš pakelsiu TAI pati“, sukliko ji ir žaibiškai pasilenkė.

Jis jau ir pats suprato, kad jam nereikia TO kelti ir staigiai išsitiesė.

Ir, o siaube, švarko skvernu jis užkabino draugės šukuoseną, ir ilga jos plaukų sruoga pakibo ant jo švarko sagos.

Vyras pasirodė besąs tikras vyras!

Pirmiausia jis padavė jai ranką ir padėjo atsikelti, po to pabučiavo, o po to garsiai nusižvengė ir pasakė: „tu tik man sąžiningai prisipažink, ką dar turi įstatyto ar priklijuoto“.

Jie susituokė. Gyvena laimingai ir draugiškai!

fofo – modniy.tv