Gyvenimo tiesa, po kurios jūs tapsite stipresni

Niekas nėra užsiėmęs tiek, kad jums neatsakytų.

Vaikinas ar mergina, greičiausiai neatsako į jūsų žinutes ne todėl , kad pernelyg užsiėmę. O potencialus darbdavys štai jau kelintą dieną neperskambina visai ne dėl to, kad negali rasti nė vienos laisvos minutės.

Jei jūs iš ko nors negaunate atsakymo, taip yra todėl, kad jie sąmoningai nepanoro jums atsakyti. Ir kuo anksčiau jūs nustosite rasti tiems žmonėms, kurie neskiria jums reikiamo dėmesio, pateisinimų, tuo greičiau jūs priartėsite prie žmonių ir situacijų, kurie tai daro.

Kiekvienas žmogus iškelia savo nuosavus interesus aukščiau už visus kitus.

Nesvarbu, koks nuoširdus, geras ar rūpestingas žmogus, jis visada bus labiau suinteresuotas savomis problemomis, nei jūsiškėmis. Net pats dėmesingiausias meilužis negalės suprasti, kokį „mygtuką“ paspausti, jei jūs nepasufleruosite. Pats teisingiausias pasaulyje darbdavys gali nesusiprotėti, kad varo jus į kapą, jei jūs sutiksite su visu darbu.

Dauguma žmonių ima tiek, kiek jūs leisite jiems paimti, todėl pasistenkite nustatyti ir palaikyti leistinas ribas, kad neleistumėte kam nors paprasčiausiai atsisėsti jums ant sprando. Stiprūs žmonės nebijo sakyti žodžio „ne“ tam, ko jie nenori daryti, todėl kad jie žino, kad niekas jų neužstos, jei jie neužstos savęs patys.

Jūs niekada negalėsite visiems įtikti.

Jei jūs įsiklausytumėte į viską, ko kiekvienas žmogus kada nors norėjo iš jūsų, tai jūs jau senai būtumėte pavirtę negyvu, beformiu, bejausmiu skuduru. O paskui kas nors ateitų ir patartų jums tapti truputį įdomesniu.

Rimtai, negalima visiems įtikti. Visada atsiras tas, kuris pasakys, kad jūs gyvenate neteisingai ar pasirinkote ne tą kelią. Jus kritikuos nepriklausomai nuo to, kuo jūs užsiimate, taigi, tiesiog darykite tai, ką mėgstate. Todėl kad  vienintelis teisėjas, kurio jūs turite klausyti – tai jūs pats.

Pasaulis absoliučiai nieko jums neprivalo.

Jūs galite būti pats kiečiausias, pats geriausias, pats protingiausias, pats įdomiausias žmogus pasaulyje, bet jei jūs nedirbsite su savimi ir nesivystysite, tai visos šios puikios savybės taip ir liks jūsų vaizduotėje.

Yra du variantai: galima sugaišti visą gyvenimą, gailintis savęs, todėl kad jūs nusipelnote daugiau, arba galima pradėti veikti ir imti iš gyvenimo tiesiog dabar. Spėkite, ką pasirinks save gerbiantis žmogus?

Jūs randate sau pasiteisinimų.

Galima sugaišti visą savo gyvenimą graužiantis dėl to, kad jūs neturite pinigų, laiko, jėgų ar resursų jūsų tikslų pasiekimui. Ir viskas, ką jūs sakote, gali būti ir taip, bet rūsti tiesa tame, kad kiekvienas žmogus planetoje turi nors po vieną velniškai gerą pasiteisinimą , kad nejudėtų į priekį link to gyvenimo, kurio jis nori.

Žmonės, kurie gauna iš gyvenimo tai, ką jie nori, ignoruoja savo pasiteisinimus. Jie randa būdus įveikti savo apribojimus, vietoj to, kad graužtųsi dėl jų – štai kur jų pergalių priežastis.

Jus charakterizuoja veiksmai, o ne mintys.

Jūs galite sėdėti uždaroje patalpoje visą dieną, piešdami vaizduotėje geresnį pasaulį, bet kol jūs neišeisite ir neimsite ko nors įgyvendinti, tai neturi jokios reikšmės. Mokėjimas kurti didelius planus – stebuklingas dalykas, bet kol to nelydi veiksmai, tai neturi jokios naudos. Galų gale apie mus galima spręsti iš mūsų veiksmų, o ne minčių.

Niekas neateis ir neišgelbės jūsų nuo jūsų pačių gyvenimo.

Mes visi norime tikėti, kad mūsų svajonių žmogus, idealus darbas arba neįtikėtinas siurprizas laukia mūsų už kampo. Kai mes nepatenkinti savo padėtimi, mes neracionaliai viliamės, kad stebuklingu būdu pasirodys burtininkas ir išgelbės mus nuo visų problemų. 

Bet tiesa slypi tame, kad gyvenime taip nebūna. Problemos neišsisprendžia mostelėjus burtų lazdele, ir jei jūs norite išvysti pokyčius gyvenime, turite patys dirbti ties jais.

Tai žino patys stipriausi žmonės. Kai ateina sunkūs laikai, jie užsideda šarvus, šoka ant balto žirgo ir patys save gelbėja. Todėl kad jie supranta: jei kas ir padės, tai bus jie patys.

Bonusas