Gyventi tapo visiškai neįmanoma!

Gyventi tapo visiškai neįmanoma. Atsibundi ryte, įlendi į Instagramą, o ten visi laimingi, na juk neįmanoma. Nors griūk atgal ant pagalvės. Laimė, ji juk žinote kur dabar? Iš ryto, reiškia, asahi veido masažas, nufotkinti jį, kaukė su hialuronu, nufotkinti, o paskui šikną patreniruoti ir taip pat nufotkinti, padaryti lentą ir kol stovi toje pozoje, viską sudėti į Instą, o paskui išgerti vandens su actu arba blogiausiu atveju su linų sėmenų nuoviru, kad nepertraukiamai lieknėti. Po valandos galima suvalgyti kokį liekninantį glotnutį iš saliero, čija sėklų ir ličio uogų, ten pat dar avižų, nes sveika. Nusifokinti, aišku, gražiai atsispindint veidrodyje su madingais jogos drabužiais. Papūsti lūpytes. Vaikai? Kokie vaikai? Ak taip.

Vaikai. Jie patys keliasi, apsirengia gražius eko stiliaus rūbelius, patys eina praustis į gražią vonią. O vonia visa tokia skandinaviška, tai kai viskas taip balta balta ir truputį medžio, ir šone krepšelis. Ir štai jie tokie susivėlę, o jų keturi, valo dantis specialia eko pasta be parabenų, o paskui ateina ir išsirikiuoja virtuvėje fotkintis. O mama, reiškia, po glotnučio žvaliai atsistojo, užsidėjo vaikjuostę ir ten įkišo penktą.

Na o šių laimingųjų pusryčiai būtinai su blyneliais ant sausos keptuvės, su savadarbiu šviežių uogų  padažu iš nuosavo šiltnamio, vyras užsiima eko verslu. Visi gražiai sėdi už stalo, juokingai tepliojasi, juokiasi, gerai valgo – sakau gi, laimingi. Paskui visi eina žaisti į savo kiemą prie  kotedžo, patys gražiai rengiasi, visa šeima vieno stiliaus drabužiais, lauke sniegelis, štai jie besmegenius lipdo, lipdo, su šuniu žaidžia, žaidžia, o mažasis miega. Paskui pareina namo, visi patys nusirengia ir eina valgyti pietų gražios trintos sriubos su saulėgrąžomis, skrebučiais arba kitaip tariant deflope. Paskui geria karštą šokoladą su zefyrais ir naminiais sausainiais su riešutų sviestu, ir puodeliai būtinai su juokingais užrašais, ir išvis visi indai stilingi, madingų spalvų pagal Pantone versiją. Ir tarp lėkščių stiklinė vaza ant servetėlės su kviečių daigais, vazą mama pati ištapė, o servetėles pati mezgė. Ir baltos staltiesės, ir baltos sienos, ir šone supinta kasa, ir fotkės su vaikiškais piešinėliais rėmeliuose.

O paskui vaikai patys eina miegoti, ir mažius iš vaikjuostės eina miegoti, jis valgo MP, todėl ramus ir gerai miega, ir mama pradeda darbą. Pas ją start up’as ir pajamų jau nėra kur dėti, galima pusmečiui į Samoa išvažiuoti ar naują mersą. Ir viską pati, pati, jokių auklių, tik lenta. Padirbėjo, greitai prancūzų kalbos užduotis atliko, paskaitė naujienas, parašė bloge, atsakė į komentus, paleido siurblį-robotą, nuėjo ruošti vakarienės su pirštinėmis.

Paruošė. Kiš- loreną su šparagais ir kreivabudėmis iš nuosavo šiltnamio, žinoma, o kol gamino, užsiiminėjo su vaikais , ir anglų, ir profesionaliu tenisu, ir čiuožimu, ir piešimu pirštais ant sienos, ir montesori smulkiajai motorikai. Ir štai vakarienė gražiose lėkštėse, nufotkinti, žinoma, paskui vaikams prieš miegą paskaityti knygą supamame krėsle su madingu megztiniu ir pūkuotomis kojinėmis, ir visi klausosi. Ir štai visi miega, ir čia vyras, ir va ji atsistojo iš lentos, paserviravo vakarienę, apsivilko peniuarą, o jis toks sako – ne, brangioji, šiandien mes skrendame klausyti operos į Šveicariją, ruoškis. Ir štai jie tokie išskrido, o vaikai miega, ir mažius taip pat miega.

O aš ryte kai Instagramą atidarau, tai man visa tai ir krenta į akis. Ir noriu vėl užmigti.  Juk neįmanoma. Todėl kad pas mane košė iš pakelio, Dora the Explorer iš televizoriaus ir dviratis koridoriuje. Ir todėl laimės – jokios. 

Bonusas