Jai – 70 metų, bet ji vaikšto į klubus ir iš visos dūšios linksminasi

Kas gi galėtų pagalvoti, kad ši moteris iš tikrųjų yra 70 metų? Elena Volk gyvena visavertį gyvenimą. Ji labai mėgsta vaikščioti į klubus ir keliauti. Ji turi tiek energijos, kad šokių aikštelėje suktis gali visą naktį. Be to, Elena svajoja ištekėti už žmogaus, kuris ją supras ir pamils. Bet ji nori, kad būsimasis vyras dešimtmečiu jaunesnis.

Sunku patikėti, kad Elena prieš 15 metų tiesiogine ta žodžio prasme buvo įprasta močiutė. Po vyro mirties ji išėjo iš darbo ir tapo pensininke. Moteris nusprendė, kad nuo šiol gyvenimu tik džiaugsis. Ji visiškai neturi kito uždarbio, išskyrus pensiją. Bet ji sugalvoja, kaip jai apsirengti ir pakeliauti už tokią menką sumą.

Moteris prisipažįsta, kad ji nedaro nieko stebuklingo, o tik laikosi kelių taisyklių.

  • Ji puošiasi dėvėtų rūbų parduotuvėse, kosmetiką perka iš įprastinės parduotuvės šalia namų.
  • Maistą ji perka dideliame prekybos centre vakarais, kai visus produktus galima įsigyti pagal akcijas ir su nuolaidomis.
  • Galvą ji plauna kartą per mėnesį, nes jos plaukai sausi, o į grožio saloną ji vaikšto tik plaukų galiukus pakirpti.

Būtent dėl šių paprastų taisyklių ji gali daryti viską, ko nori. Moteris tik gailisi, kad neturi draugų. Jos bendraamžės visiškai nesupranta ir geriau sėdi namuose. Bet Elena nenusimena ir nuolat susipažįsta su naujais žmonėmis.

Ji labai judri, niekada nestovi vietoje ir labai bendraujanti. Moteris kol kas nenori priklausyti močiučių sąrašui ir iš gyvenimo ji ima viską, ką gali.

Mes nuoširdžiai jai linkime sėkmės ieškant tikrosios meilės ir supratingų draugų!

Bonusas