Kaip pailginti rūbus: keletas įdomių idėjų

Šiandien, žinoma, taisyti ir ilginti senus rūbus nebėra taip aktualu: masinės gamybos ir prekybos laikais paprasčiau yra nusipirkti naujus drabužius, nei rekonstruoti senuosius. Tačiau kartais labai gaila išmesti mėgstamą daiktą, norisi jį atnaujinti arba atjauninti. Dažniausiai, nėra sunku sutrumpinti, bet  sunku prailginti.

Kaip rodo praktika, net ir naujuose rūbuose dažnai yra imituojamas ilgio reguliavimas. Pradėkime nuo sijonų ir suknelių. Pavyzdžiui, perregimo audinio intarpas moterų drabužiuose.

Žinoma, populiariausias būdas yra pridėti rūbų apačioje audinį arba nėrinį ir audinio juostą.

Man patiko variantai su figūriniais ir kontrastiniais audinių intarpais.

Tokiu pačiu būdu galima prailginti kelnes: audiniu arba kokiu nors fantastišku nėriniu. Ir atrodysite mažų mažiausiai nenuobodžiai.

Radikaliau kelnės galima ilginti  ne rūbų apačioje, o per vidurį, taip pat papuošiant nėriniais kišenės ir juosmenį. Variantai su trikotažiniais rankogaliais ir kelnių formos keitimais gali sudominti sportiškas merginas.

O palaidinėms, trikotažiniams džemperiams išvis yra galybė koregavimo variantų! Populiariausi yra nėrinių įdėklai rūbų apačioje. Nepateikiu daug pavyzdžių, nes ši papuošimo ir pailginimo versija yra labai paplitusi. Svarbiausia, kad įdėklai atrodytų harmoningai.

Pailginti galima ne tik iš apačios, bet ir per vidurį, jei tik rūbo modelis leidžia. Nėriniai ir siuviniai gali būti sėkmingai pakeisti kontrastiniais audiniais.

Ir pagaliau, idėja aptikta interneto platybėse daugiasluoksnių rūbų gerbėjams:  nereikia siūti įdėklo į rūbą! Galite susikurti tam tikrą “sijoną” ir dėtis jį  bet kur ir po bet kuo, priklausomai nuo įvaizdžio ir nuotaikos. Ir jei jį pasidarysite iš kelių skirtingų spalvų ir audinių tekstūrų, tada rūbų komplektų skaičius priartės prie begalybės.

Būkite gražios, kūrybingos ir neatremiamos!

foto – ivemaster.ru