Kaip sensta Zodiako ženklai

Avinai linkę nepastebėti savo amžiaus. Jie gyvena vienu momentu ir negalvoja kas jų laukia rytoj. Jų dvasios ryžtas palaiko juose didžiulę jaunystės energiją iki garbingiausių metų. Galbūt būdamas 60-ies avinas ir nenešios baikeriškos odinės striukės, bet motociklais domėtis nenustos. Ir darys tai su tuo pačiu polėkiu ir beprotiška energija, kaip ir anksčiau.

***

Jaučiai dievina kaip reikiant pavalgyti,kartais net per daug – dėl tos priežasties su amžiumi jie priauga nemažai antsvorio. Su metais užsispyrę jaučiai tampa dar mažiau lanksčiais sutvėrimais, tiek psichologine prasme, tiek ir fiziškai.  Tačiau jų gera ištvermė ir net nepaisant ligų, jie gyvens greičiausiai labai ilgai.

***

Dvyniai jaunystėje užsibrėžia tikslus ir palaipsniui eina pirmyn, visiškai nesiruošdami sulėtėti su metais. Neverta tikėtis, kad Dvynys grįš anksčiau iš darbo namo. Net pagyvenusio amžiaus jūs nepamatysite jų besiilsinčių, išsidrėbusių prieš židinį. Jų karjeros augimas tęsis iki pat pensijos ir jei bus galimybė, dar ilgai po jos atėjimo.

***

Vėžiai gali būti dviejų rūšių: tie, kurie nesuaugs niekada ir tie, kurie senatvėje mėgsta rūpintis aplinkiniais, lyg Motina Teresė. Vėžiui, kaip ir Liūtui, labai norisi, kad visi aplinkiniai gerbtų jo „kilnų žilą plauką“. Iš Vėžių gali išeiti puikūs klasiški seneliai ir močiutės, kokiais juos nori matyti dauguma anūkų.

***

Liūtai atlaidūs ir orūs iš prigimties, su metais tai pasireikš vis stipriau. Su amžiumi tai jau visai ramios, brandžios, išdidžios asmenybės. Jiems vis labiau norėsis visuotinės pagarbos, autoriteto, kartais net lankstymosi, o taip pat būti pagrindiniu pavyzdžiu – būtent dėl tos priežasties jie pasistengs pasiekti pagrindinius gyvenimiškus tikslus ir kaip galima anksčiau susitupėti.

***

Daugelis Mergelių su amžiumi ima vis negatyviau priimti supantį jas pasaulį, ypač jei leis nepamatuotam polinkiui į per didelį kritiškumą prarasti kontrolę. Jos dievina palaikyti save puikios formos ir geros sveikatos, nuolat randasi savo smegenų veiklos tobulinimo kelyje, todėl senatvę sutinka pasitempę džentelmenai ir ledi, tegu truputį griežti, bet labai protingi.

***

Svarstykles visada jaudina išvaizda, todėl jos pabandys imtis bet kokių priemonių, kad kuo ilgiau užkirstų kelią nereikalingų kilogramų ir raukšlių veide atsiradimui. Dažniausiai joms tai pavyksta. Ir net 80-ies Svarstyklės įtikinės aplinkinius, kad joms dar nėra ir 40.

***

Skorpionai į senatvę tampa išdidūs ir solidūs. Jie mėgsta galvoti apie save, lyg apie filosofus, su amžiumi sukaupusius pakankamai išminties, o ir tikrai tai tiesa. Bet deja, pagyvenę Skorpionai labai dažnai tampa pernelyg užsiciklinę ties asmeniniais įsitikinimais ir tikslais, net iki neryžtingumo ir paklusnumo.

***

Kaip ir Avinai, Šauliai iš visų jėgų nepageidauja galvoti apie senatvę. Kartais net iki tiek, kad tai jiems pavirsta įkyria idėja ir jie pradeda nusibosti aplinkiniams klausimais apie savo numanomą amžių, tikėdamiesi gauti porą trejetą komplimentų. Tarp kitko, tie komplimentai dažniausiai teisingi, juks Šauliai, nepaisant jų nenoro rūpintis savimi, įsigudrina išsaugoti seksualumą ir patrauklumą iki gilios senatvės.

***

Ožiaragis – ženklas, kuris daugeliui asocijuojasi su laiku, todėl kad jį valdo Saturnas – planeta, kuri ir atsako už laiką bei jo tėkmę. Bet kas įdomu – Ožiaragiams laikas lyg teka atgal. Ožiaragiai jau gimsta „mažais senukais“ , rimtais ne pagal metus, išmintingais ir atsakingais, bet jų charakteryje brendimo metu prisideda vis daugiau kvailiojimo ir vaikiškumo, ir senatvėje Ožiaragiai jau elgiasi kaip absoliutūs vaikai.

***

Vandenius gana stipriai įtakoja Saturnas, todėl vaikystėje jie, kaip ir Ožiaragiai, labai rimti. Su metais Vandeniams ateina vis didesnis ekscentriškumas, jie nustoja rūpintis tuo, ką mano apie juos aplinkiniai ir 80-ies gali elgtis taip, kaip jiems šaus į galvą.

***

Žuvys paniškai bijo senatvės. Juk dar tiek nepragyventa, nepadaryta, neatlikta! Būtent dėl tos priežasties Žuvys dažnai randa laiko tam, kad suvestų savo gyvenimo etapų rezultatus, paskaičiuotų santaupas, sulygintų balansus. O juk kuo mažiau Žuvys jaudinsis dėl to, tuo ilgiau ir laimingiau pragyvens, juk niekas taip netrumpina ir neapkartina gyvenimo, kaip pastovus nerimas.

Bonusas