Kodėl profesionalai siūlo dėti druską į šampūną?

Užkerta kelią padidėjusiam plaukų riebalavimuisi

Druska – būtent tas ingredientas, kuris būtinas riebių plaukų turėtojams. Taip pat kaip druska padeda valyti riebalų dėmes skalbimo metu, ji duoda panašų efektą ir plaukams. Kažkas gali sau leisti vaikščioti kelias dienas neplaunant galvos. Bet riebaus odos tipo turėtojams tenka plauti plaukus kasdien, juk jau į dienos pabaigą jie tampa nešvarūs.

Kad sumažintumėte riebalų kiekį, kurį gamina jūsų galvos oda, pakanka pridėti 2-3 šaukštus druskos į šampūną ir rezultatai taps pastebimi jau po savaitės.

Kovoja su pleiskanomis ar odos problemomis

Druska yra puiki galvos odos apsauga nuo grybelių augimo ir gali pašalinti pleiskanas. Vos pora šaukštų druskos jūsų šampūne padės pašalinti šią problemą. Tačiau jei problema su pleiskanomis labai rimta, teks masažuoti drėgną galvos odą druska 5-10 min po to, kai jūs išsiplovėte galvą. Tai duos stulbinantį rezultatą.

Gerai tinka plaukų augimui

Kiekvienai merginai norisi tankių ir gražių plaukų. Ir nors druska šampūne nepavers jūsų Repunzele, ši priemonė gali nutraukti plaukų slinkimą ir stimuliuoti naujų augimą. Čia padeda tiek 2 šaukštai šampūne tiek ir masažas su druska.

Tai jums tikrai patiks!