Kokiu laiku reikia gerti vandenį. Kardiologo rekomendacijos

Visada atrandame tai, ko mes dar nežinome… Aš paklausiau gydytojo, kodėl žmonės dažnai ir gausiai šlapinasi naktį. Mano kardiologo atsakymas – jėgos trauka sulaiko vandenį jūsų kūno apatinėje dalyje tuo metu, kai jūs esate vertikalioje padėtyje, dažniausiai dieną (tinsta kojos). Kai jūs atsigulate ir apatinė kūno dalis (kojos ir t.t.) atsiranda viename lygyje su inkstais, tai ši padėtis priverčia inkstus šalinti vandenį, nes tai yra lengviau ir paprasčiau. Tai susiję ir su kitais tvirtinimais!

Jau ankščiau aš žinojau, kad mums reikalingas minimalus vandens kiekis, kuris padeda organizmui išplauti toksinus iš mūsų kūno. Tačiau tai ką aš išgirdau, man buvo tikra naujiena. Pakeiskite vandens gėrimo laiką … tai labai svarbu. Kardiologo informacija!

Tam tikru laiku geriamas vanduo maksimizuoja visą efektyvumą kūne: 2 stiklinės vandens iš ryto – padeda suaktyvina vidaus organus; 1 stiklinė vandens 30 minučių prieš valgį – padeda pagerinti virškinimą; 1 stiklinė vandens, einant maudytis – padeda sumažinti kraujo spaudimą; 1 stiklinė vandens prieš miegą – leidžia išvengti insulto arba širdies smūgio.

Taip pat galiu pridurti… Mano gydytojas man pasakė, kad vanduo gali padėti užkirsti kelią naktiniams kojų mėšlungiams. Kada prasideda mėšlungis, kojų raumenys ieško hidratacijos ir pažadina mus.

Kardiologas pasakė, kad jeigu kiekvienas žmogus, gavęs šį laišką, išsiųstų jį 10 žmonių, tai tikimybė, kad būtų išgelbėta viena gyvybė!

foto – unian.net