Mergina nesitikėjo tapti dvynių motina. Likimas ją maloniai nustebino

Vaiko gimimas kiekvienam tėvui yra neįtikėtinai jausmingas įvykis. Jauna mama svajoja kuo greičiau apkabinti savo mažylį ir priglausti prie krūtinės. Džiaugsmas padidėja sužinojus naujieną apie du žavius vaikučius.

Tokioje euforijoje buvo ir ši mergina, kai sužinojo,kad pas ją bus ne vienas vaikas.

Džudit buvo viena iš vaikų-trynukų. Jos seserys labai panašios į ją ne tik fiziniais duomenimis. Seserys susiklosčius aplinkybėms buvo priverstos gyventi toli viena nuo kitos. Ir taip pat netikėtai įvyko jų persikraustymas į Norvegiją. Merginoms pavyko vėl būti kartu ir kartu leisti daug laiko.

Greitai Džudit sutiko savo meilę ir ištekėjo už jo. Vėliau sužinojo apie savo nėštumą. Pasirodo, pas ją gims dvynukai. Būsima mama netvėrė vietoje iš laimės. Ji pati buvo viena iš trynukių ir štai dabar jai gims dvyniai. 

Ateitis ją baugino, tačiau vyras palaikė ją!

Kad būtų visiškai įsitikinusi būsimu dvynių gimimu, ji nusprendė išsitirti pas kitą gydytoją. Tas pranešė jai dar labiau šokiruojančią naujieną – ji turės trynukus. Džudit ilgai negalėjo išeiti iš šoko. Kaip numato statistika, tikimybė, kad jai gali gimti trynukai, buvo minimali.

Greitai pasirodė, kad pas vieną vaisių yra kažkokių sveikatos problemų. Gydytojai pasiūlė išsaugoti tik du vaikučius, kad išvengtų trečio ligoto vaikučio gimimo tikimybės. Tačiau Džudit ir jos vyras nusprendė surizikuoti.

 

Gimdymas prasidėjo anksčiau laiko dėl pačios Džudit širdies problemų. Visas nėštumas truko nelabai lengvai, kaip ji galėjo tikėtis. Galiausiai vaikučiai atėjo į pasaulį. Džudit buvo tiesiog laiminga, pamačiusi tris absoliučiai sveikus mažylius. 

Dabar vaikučiai kelia rūpesčių savo tėvams, bet Džudit tam jau buvo pasiruošusi.

Bonusas