Merginą pravardžiavo „banginiu“ dėl svorio. Bet mamos dėka ji sulieknėjo

Kiekvienas pokytis turi savo atskaitos tašką. Didžiosios Britanijos gyventojai Karleanai O’Donahju tai buvo jos motinos sulieknėjimas.

Pati mergina visada buvo labai pilna. Apie antsvorį jai sakė daugelis, net nepažįstami žmonės. Tiesiai į akis, nesidrovėdami, ištardavo kad ji „milžiniška“, „banginis“ ir kitus nemalonius žodžius.

Karleanos mama taip pat turėjo antsvorio, tarp kitko, nemažai. Bet ji sugebėjo smarkiai sulieknėti. Šis pavyzdys taip įkvėpė dukterį, kad ir ji suteikė savo kūnui formas. Dviese jos numetė 114 kg! Ir Karleana apsiėjo be užsiėmimų sporto salėje.

Karleanos mama irgi turėjo nepageidaujamo svorio. Bet sugebėjo atsikratyti 53 kg ir atrodė labai patenkinta, netgi laiminga ir pasitikinti savimi. Dukrai tai padarė įspūdį. Ji nusprendė sekti šiuo puikiu pavyzdžiu.

Pradžia buvo padaryta 2017 m liepą. Karleana nustojo pirkti ir valgyti žalingą maistą. Ėmė gaminti pati. Pagrinde tai buvo daržovių karis. O vietoj picos ant stalo atsirado kitas tadicinis italų patiekalas – lazanija. Pusryčiams valgė jogurtą ir vaisius. Ir jau po trijų savaičių Karleanos svoris sumažėjo 3 kg. Ir toliau krito. Po metų 2018 vasarą ji sulieknėjo 25 kg ir svėrė 114.

Be to, įvyko ir kitų permainų jos gyvenime. Ji susipažino su vaikinu, vardu Markas Estlis. Jie ėmė dažnai susitikinėti.

2019 m vasaris. Mergina galėjo džiugiai paskelbti apie savo pergalę. Jos svoris buvo lygus 78 kg. Ir ji, skirtingai nuo daugumos sėdinčių ant dietos, nė karto nėjo į sporto salę.

Karleana taip pasikeitė, kad tie, kurie nematė jos seniai, nebeatpažindavo gatvėje.

Tiek motina, tiek dukra sulieknėjusios beprotiškai džiaugiasi šiomis metamorfozėmis. Jų gyvenimas tapo laimingesnis.

Abi lieknesnės, labiau savimi pasitikinčios, linksmesnės. Daugiau jos savęs nesigėdija. Kartu jos neteko 114 kg. Argi tai ne stebuklas?

Tai jums tikrai patiks!