Naminukai siunčia jums signalus apie savo egzistavimą

Kalbama, kad šios būtybės apsigyvena namuose, turinčiuose teigiamos energijos. Juos traukia gera aura. Pasak legendos, jie – taikios būtybės, kurios vis tik kartais mėgsta padūkti. Pakenkti jie negali, todėl jų bijoti visiškai nereikia.

Mes atrinkome kelis punktus, kurie įrodo, kad jūsų namuose gali būti naminukas. Nesijaudinkite ir nesirūpinkite. Jie tiesiog leidžia apie save žinoti ir neketina jums kenkti. Tiesiog šiems patrakėliams kartais patinka surengti vakarėlius!

  1. Jie negali pakęsti nuolatinių barnių

Jei naktį nubudote dėl kažkokio keisto neaiškaus triukšmo, reiškia, kad jūsų naminukas labai jau nepatenkintas jūsų šeimyninėmis problemomis. Jis nusiramins tik tada, kai jūs nusiraminsite! Tie neryškus šlamesiai – naminuko ženklas.

  1. Ima dingti daiktai

Paprastai, tai kokie nors nedideli daiktai, pavyzdžiui, raktai ar plaukų gumutės. Jie mėgsta saldumynus. Jei namuose tokio skanėsto nėra, naminukai ieško būdų, kaip iki jūsų prisibelsti. Tokiu būdu jie „prašo“ nupirkti ir palikti jiems ko nors saldaus.

  1. Šuo ir katė juos mato

Jūsų augintiniai jaučia jų buvimą. Jie apskritai jaučia anapusinį pasaulį geriau negu mes. Jei pastebėjote, kai kada jūsų augintiniai gana greitai žvalgosi nuo vieno objekto prie kito. Tai reiškia, kad jie mato naminką ir su juo bendrauja.

  1. Keisti sapnai

Taip, kartais naminukai tokiu būdu mums praneša apie pavojus. Jiems nesinori gadinti namų atmosferos ir jie pasiunčia jums sapnus, kad perspėtų ir imtumėtės priemonių. Nebijokite. Jūsų nematomas šeimos narys tik rūpinasi jumis.

  1. Žvalumas iš ryto

Pasirodo, kad naminukui reikia dėkoti, kad jis padėjo jums lengvai ir greitai atsikelti. Saugodamas jūsų miegą, jis padovanojo jums lengvumo pojūtį. Matote, kaip jie jumis rūpinasi? Jūsų žvalumas – tai sveiko miego rezultatas, nes jūsų miegas buvo patikimose rankose.

  1. Nukrito indas

Tai irgi savotiškas išdykėlių perspėjimas. Perspėja ne apie pavojų, o apie nekviestus svečius, kurių šiuo metu tikrai nenorėtumėte matyti namuose. Jei indai iškrito iš rankų, nesijaudinkite. Naminukas jums atsiuntė eilinį signalą/

  1. Kokie nors keisti garsai

Ne, jūs neišprotėjote ir nesusirgote šizofrenija. Jūs iš tiesų girdite keistus garsus. Dėl to turite suklusti. Tai dar vienas ištikimo draugo signalas, kuris perspėja apie pavojus. Būkite budrūs, bet nesijaudinkite.

  1. Vaikai juos irgi jaučia

Kalbama, kad anapusinį pasaulį vaikai taip pat labai gerai jaučia. Štai ir egzistuojantys naminukai jiems yra nuostabus reiškinys. Ar pastebėjote, kaip vaikas žiūri kur nors į tolį arba šypsos ir kalbasi pats su savimi? Va va, naminukas, kuris dievina vaikus, atėjo pradžiuginti vaikučio.

  1. Pastebėjote ant slenksčio nekviestą svečią

Tai gali būti katė arba šuo. Naminukas atsiuntė jums šią mažą būtybę, kad jai padėtumėte. Duokite svečiui ėdesio, vandens ir padėkite su žaizdomis,jei tokių yra. Jis atėjo pas jus ne atsitiktinai, todėl vertėtų į tai atkreipti dėmesį.

  1. Persikraustymas su naminuku

Tai labai svarbus momentas. Neįžeiskite jo netikėtu persikraustymu, apie tai jam nepranešę. Pasiimkite jį su savimi, kad ir kaip keistai tai skambėtų. Jie su džiaugsmu bėgs paskui jus. Tiesiog šios būtybės prie jūsų jau prisirišo.

Bonusas