Nutrenkė vežimėlį ir dar paprašė kompensuoti žalą

Kartą stebėjau įdomią situaciją.

Mano kaimynas vaikščiojo su anūku šalia parduotuvės. Anūką jis vežė vežimėlyje ir žaidė su juo. Staiga privažiuoja lengvabūdiška dama ir bando prie parduotuvės pasistatyti automobilį. Kaimynas iškelia iš vežimo anūką ir bando nuraminti verkiantį vaiką. Moteris su kažkuo labai intensyviai kalbasi telefonu ir suka vairą. Staigus judesys ir vežimėlis apvirsta ant asfalto vos ne po automobilio ratais.

Moteris iššoka ir ima rėkti ant kaimyno vartodama savo turtingą žodyno atsargą, kad jis kaltas, nes vežimėlis apibraižė jos mašiną. O kad ji stovi ant šaligatvio, jos visiškai nejaudino. Ji gąsdino, kad tuoj atvažiuos jos vaikinas ir visiems surengs linksmybes. Visi sumokės jai už patirtą žalą.

Kaimynas stovėjo ir klausėsi, kol neatvažiavo būtent tas vaikinas. Bet, kaip ir reikėjo tikėtis, linksmybių seneliui jis nesurengė. Priešingai, senelis, pasirodo, buvo milicijos generolas, o vežimėlis, kurį ji kruopščiai pervažiavo, buvo įprastinio majoro sūnaus. Dabar turbūt tik galite įsivaizduoti, kas laukė tos damos vėliau.

Taigi, atvyksta du organų atstovai, paima parduotuvės stebėjimo kamerų vaizdo įrašą ir išvyksta. Moteris taip ir stovėjo vietoje, kol jos neišsivežė į skyrių.

Bonusas