Pinigai, išleisti merginai. Kodėl piniginė vis dar pilna?

Kai kurie vaikinai, esantys santykiuose, puikiai žino, kur dingsta pinigai. Jie visą laiką perka savo merginai kokias nors dovanas, lepina ėjimais į kiną ar teatrą arba šiaip duoda jai pinigų įvairioms išlaidoms. To pasekoje labai dažnai mėnesio pabaigoje pas juos daugiau nelieka pinigų piniginėje.

Šis jaunuolis suteikė savo merginai galimybę naudotis jo banko kortele, kai ji to panorės. Jis tikėjosi protingų išlaidų. Tačiau nuotaka smarkiai jį nustebino.

Vaikinas iš Tailando nusprendė patikrinti savo sąskaitą. Jis suformavo sau tam tikrą pinigų ekonomijos ir protingų išlaidų schemą. Tačiau tą dieną jis nustebo, pamatęs, kad sąskaitoje pinigų nemažėja. Jaunuolis sutriko. Jis negalėjo paaiškinti šio fenomeno. Bet štai jo nuotaka viską jam paaiškino.

Pasirodo, ji perveda pinigus į vaikino sąskaitą iš savo atlyginimo. Mergina pluša tiek pat, kiek ir vaikinas. Ji žino, kaip sunku uždirbti pinigus, todėl nusprendė padėti savo mylimajam nesijaudinti dėl to.

Dabar šis vaikinas laiko save laimingiausiu žmogumi, juk jis sugebėjo rasti brangenybę. Kai jis pasidalijo įrašu apie nutikimą, visi interneto naudotojai pasveikino jį su neįtikėtina sėkme.

Bonusas