Po mažametės mirties – sukrėstos motinos šauksmas: nepirkite jų vaikams!

Kiekviena šeima pasakytų, kad negalima savo mažamečio vaiko palikti vieno net kelioms akimirkoms. Tiems, kurie mano kitaip, veikiausiai praverstų išgirsti šią istoriją.

Praėjus nemažai laiko po baisios tragedijos viena mama išdrįso pasidalinti sukrečiančia istorija, kuri nutiko jos šeimoje, ir paženklino visą likusį gyvenimą. Moteris tikina, kad šia istorija nori perspėti visas motinas ir tėvus, kad negalima savo mažamečių vaikų palikti vienų, nes tai gali baigtis tragedija.

Visa tai nutiko prieš Velykas, kai viena mama nupirko savo mažajai dukrytei mažų šokoladinių saldainių („Miny Eggs“). „Artėjant Velykoms, noriu su visomis motinomis pasidalyti savo asmenine šeimos tragedija, ir įspėti apie mirtiną pavojų, dėl kurio praradau savo dukrelę“, – perspėja moteris.

„Praėjus beveik 3 metams, jaučiuosi pakankamai stipri, kad įspėčiau kitus tėvus, jog nekaltas saldainis gali tapti mirtinu pavojumi. Mano mažoji Sofija mirė prieš trejus metus. Ji prarijo mini šokoladinį kiaušinį ir užspringo. Bandžiau gelbėti, tačiau negalėjau jo išstumti.

Sofija pradėjo dusti, bandžiau daryti pirmąją pagalbą, tačiau tai nepadėjo. Niekas nepadėjo. Ji mirė mano akyse“, – jautriu įrašu dalijosi moteris.

Mama tikina, kad bandė ją išgelbėti, tačiau savo pačios akimis regėjo, kaip ji miršta, ir niekuo negalėjo padėti savo mažylei dukrytei, kuriai buvo vos 5-eri metai.

„Jeigu ir jūsų vaikai mėgsta šiuos šokoladinius kiaušinius, pasirūpinkite, kad juos valgydami jūsų mažyliai sėdėtų tiesiai, ir jokiu būdu nenuleiskite nuo jų akių“, – įspėjo tėvus moteris.

„Prašau, saugokite savo vaikus“, – sakė ji. Ši jautri istorija sujaudino daugelį mamų, kurios pradėjo dalytis ir savo istorijomis.

www.tv3.lt