Psichoterapeutas rašo filosofinius minipasakojimus apie mergaitę, kurioje kiekviena moteris atpažintų (part 3)

Rašytoja Dorotė Parker (Dorothy Parker) sakydavo, kad „jei vyras ir suprastų, ką galvoja moteris, jis vis tiek nepatikėtų tuo.“  O štai psichoterapeutė Aglaja Datešidzė (Aglaya Dateshidze) sugebėjo sudėti viską, ką galvoja moteris, į kelias eilutes.

Mes parinkome kelis ironiškus minipasakojimus, kurie padės save suprasti geriau.

13.

Kartą gyveno mergaitė. Ji gimė negraži. Paverkė, paverkė ir nusprendė rūpintis savimi, tarsi būtų gražuolė: prausėsi, šukavosi, dovanas sau dovanojo, atitinkamai rengėsi. Taip ji gyveno, gyveno ir ištekėjo. Vyras nurengė ją, o viduje ji taip pat graži buvo.
Ir niekas net nenustebo, išskyrus pačią mergaitę.

14.

Kartą gyveno mergaitė. Jai patiko save išduoti dėl kitų. Ir kad galima būtų tai pateisinti, ji nusprendė save išduoti dėl artimųjų ir pinigų, kuriuos leisdavo taip pat artimiesiems. Paskui ji labai įsižeidė, kad artimieji nenori savęs išduoti dėl jos. Ir apskritai nenori jie savęs išduoti. Štai kokie išdavikai!

15.

Kartą gyveno mergaitė. Ji daug dirbo ir mažai miegojo. Tada ji nusprendė nusipirkti šiltą paltą ir brangią mašiną, kurios sėdynės šildomos. Būdavo, išeis iš namo 5 val. ryto, įsisups į šiltą paltą, įsės į prabangią pašildytą mašiną, bandys sau mintyse šypsotis ir, rodos, pavyksta, nors miego vis tiek norisi.

16.

Kartą gyveno mergaitė. Ji visame kame ieškojo klastos… Ir rasdavo.

17.

Kartą gyveno mergaitė. Ji buvo elegantiška. Pernelyg elegantiška, kad apsikabintų diskotekoje, šoktų naktį paplūdimyje, gertų vyną su nepažįstamaisiais, įsimylėtų į blogą vaikiną, juoktųsi iš kvailų pokštų, užsiimtų niekais. Po to ji subrendo, nebebuvo tokia elegantiška ir viską ėmė sau leisti. Tačiau dėl to ji tapo dar elegantiškesnė.

18.

Kartą gyveno mergaitė. Ji visada bėgiojo, blaškėsi. Taip nieko ir nesuspėjo.

19.

Gyveno kartą berniukas. Jis labai gerai suprato moteris. Vaikščiojo su jomis į kairę ir į dešinę. Bet kartą jam papuolė visiškai nesuprantama moteris. Tokia nesuprantama, kad jis bandė ir bandė suprasti. Net susituokė, kad būtų patogiau tai daryti.

Bonusas