Šie 10 produktų gelbsti nuo podagros, inkstų akmenų, sąnarių skausmų, kadangi tirpdo šlapimo rūgšties kristalus

Intro

Mūsų organizmas užprogramuotas pašalinti šlapimo rūgštį. Tačiau problema tame, kad dideliais kiekiais besigaminanti šlapimo rūgštis išprovokuoja įvairių susirgimų atsiradimą: akmenis inkstuose, sąnarių skausmą, podagrą ir ne tik.

Jei mes nuolat valgome didelius kiekius gyvulinių baltymų, mūsų kūnas pagamina medžiagą, kuri vadinasi purinas, ir būtent tai sąlygoja šlapimo rūgšties kristalų atsiradimą.

Blogiausiu atveju organizmas pereina į hiperurikemiją, ir jau čia mes galime nukentėti nuo:

— metabolinės acidozės,

— problemų su oda,

— sąnarių skausmo,

— Inkstų ligų arba akmenų susidarymo inkstuose,

— leukemijos,

— diabeto,

— podagros.

Laimei yra produktų, galinčių kovoti su šlapimo rūgštimi. Ir mes jums siūlome 10 iš jų, kurie yra patys efektyviausi, juo verta vartoti nuolat.

  1. Brokoliai ir agurkai

Šios daržovės gali sumažinti šlapimo rūgšties pasigaminimo kiekį ir padėti išvengti kristalų susidarymo. Šlapimo rūgšties kristalai paprastai gaminasi aplink mūsų sąnarius, o tai jau sukelia skausmus ir sąnario deformaciją.

  1. Bananai

Bananuose gausu kalio, o tai labai svarbu, norint sumažinti šlapimo rūgšties kiekį organizme.

  1. Morkos

Jūs galite išvengti šlapimo rūgšties susikaupimo organizme, nuolat valgydami termiškai neapdorotas morkas. Tuo pačiu pagerinsite ir bendrą organizmo būklę.

  1. Vyšnios

Ši skani uoga gali normalizuoti šlapimo rūgšties lygį organizme. Kadangi joje yra natūralios gamtinės medžiagos, vadinamos antocianinu. Tai apsaugo mūsų sąnarius nuo šlapimo rūgšties kristalų susidarymo.