Šios 15 paslapčių padės jums sukurti nepriekaištingą stilių

1. Sėkmės paslaptis – paprasti sprendimai. Juodos kelnės, balti marškinėliai, ryški skarelė ar šalikas.

2. Pats geriausias trenažas, kad išvengtumėte vyriškos eisenos – sijonas per du ar tris delnus žemiau kelių.

3. Golfas aukštu kaklu – puiki išeitis iš bet kurios keblios situacijos. Jis gražiai aptempia ir pabrėžia krūtinę ir paslepia kai kurias detales nuo pašalinių.

4. Mamos turėtų mokyti dukras, kaip rengtis. Klaidinga manyti, kad moterys iš prigimties žino, kaip teisingai pasidažyti, apsirengti, susišukuoti…

5. Avalynė turi būti ne tik patogi, bet ir daili. Jeigu batai tokios pat spalvos kaip kelnės, tai vizualiai pailgina kojas.

6. Klasikinis kostiumėlis gali tikti ne tik biure, bet ir vakarui, pasivaikščiojimams ar pusryčiams su vyru.

7. Plokščias padas – namų šeimininkių ir oligarchų ženklas. Jeigu Jūs savęs nepriskiriate nei vieniems, nei kitiems, keiskite plokščiapadžius į batus su kulniuku.

8. Jeigu velkatės išraiškingą suknelę, tai būtinai pasidarykite kuklią, lygią šukuoseną, kad nenukreiptumėte dėmesio nuo puošnios suknelės.

9. Jeigu Jūs turite antsvorio, batų kulniukas čia atlieka labai svarbų vaidmenį, padėdamas paslėpti figūros trūkumus. Jeigu šių trūkumų neturite, kulniukus galima rinktis drąsiai.

10. Be reikalo daugelis moterų bijo vilktis atlasinius ar aksominius drabužius eidamos į darbą, galvoja, kad jie per daug puošnūs. Jeigu drabužiai neutralių spalvų, tai juos drąsiai galima dėvėti darbe.

11. Vakariniam komplektui galioja taisyklė: turi blizgėti kažkas vienas. Arba suknelė, arba aksesuarai.

12. Kai kailinė detalė ir plaukai susilieja į vienumą, tai kailis atrodo tarsi Jūsų plaukai. Tai atrodo juokingai.

13. Visamoters apranga skirstoma į tris tipus: sau, draugėms ir vyrui. Nereikėtų jų supainioti. Jeigu išsiruošėte į pasimatymą, tai drabužis turi pabrėžti skirtumą tarp krūtinės, talijos ir klubų.

14. Peržiūrėkite visą savo šalikų, skarelių ir lūpų dažų kolekciją. Kuomet šalikas ir lūpų dažai dera, Jūs puikiai atrodysite, netgi jeigu pasirinkote tą spalvą, kuri Jums patinka, bet tai ne Jūsų spalva.

15. Puikus dieninis drabužis blondinėms – gražiai žydros spalvos suknelė ir balti bateliai. Įsidėmėkite, balti bateliai dėvimi tik iki penktos valandos.

foto – brand-mag.com