Štai kodėl čigonių plaukai tokie gražūs. Sužinokite jų paslaptį

Bet kokioje kosmetikos parduotuvėje yra milžiniška vitrina su plaukų priežiūros priemonėmis. Kiekvienas buteliukas vilioja ryškia pakuote ir žada suteikti jūsų plaukams blizgesio, apimties, stiprumo ir išgauti dar visokiausių efektų, kuriuos išgauti, tiesą sakant, galima ir namų sąlygomis.

Mes atradome 4 naminių plaukų losjonų receptų, liaudyje žinomų, kaip čigoniški. O ar jūs matėte tamsiaodę čigoniukę, neturinčią nuostabių tamsių plaukų? Visos priemonės pagamintos iš natūralių produktų, kuriuos mes visi turime savo virtuvėje. Taigi, išbandyti receptus nebus ypatingai sunku.

Naminiai plaukų losjonai

  1. Medaus

Sumaišykite kiaušinį su 1 valgomuoju šaukštu medaus ir 2 valgomaisiais šaukštais saulėgrąžų arba alyvuogių aliejaus. Mišinį užtepkite ant plaukų, apsukite galvą rankšluosčiu ir pašildykite fenu (jei feno nėra, palaikykite ant garų). Po 15 minučių kaukę reikia nuplauti šiltu vandeniu ir šampūnu.

  1. Konjako
    Vieną kiaušinio trynį suplakite su 2 valgomaisiais šaukštais konjako ir įtrinkite masę į galvos odą. Po 15 minučių nuplaukite ramunėlių nuoviru.
  2. Čigoniškas
    Supjaustykite nuvalytą svogūno galvą ir užpilkite 0,5 stiklinės romo arba konjako. Palaikykite parą, tada nukoškite ir trinkite skysčiu galvos odą kiekvieną dieną. Kvapas šiek tiek nemalonus, bet ši priemonė išgelbsti netgi nuo staigaus nuplikimo.
  3. Kiaušininis
    Gerai išmaišykite du trynius su 1 stikline šilto vandens. Uždėkite mišinį ant plaukų ir palikite valandai. Priemonę reikia nuplauti, nenaudojant šampūno.

Prižiūrėti plaukai suteikia prašmatnumo jūsų išvaizdai, nepriklausomai nuo to, trumpi ar ilgi jūsų plaukai. Apsiginkluokite šiais naminiais receptais ir pasidarykite sau spa saloną tiesiog vonioje. Tai geras būdas atsikratyti streso ir nuovargio! Ir, tarp kitko, nepamirškite pasidalinti straipsniu su mylima drauge!

foto – tolksnov.ru