Stilistai 13 valandų kovojo su „lizdu“ ant merginos galvos. Rezultatas buvo to vertas

JAV yra salonas, kur meistrai gali ne šiaip tvarkingai padaryti šukuoseną, bet ir rasti priėjimą prie žmogaus, kuris yra giliausioje depresijoje.

Neseniai jį aplankė 16-metė mergina, kuri jau kelias savaites neišlipo iš lovos. Visą tą laiką ji, žinoma, nesirūpino savimi. Dėl to jos plaukai pavirto vienu didžiuliu „lizdu“. Moksleivė norėjo nusikirpti, tačiau meistrai nusprendė kitaip.

Kai mergina įėjo į saloną, ten esančios stilistės Keili Olson ir Meraja Venger iškart suprato, kad reikia gelbėti situaciją. Paauglė papasakojo, kad neplovė ir nešukavo plaukų kelias savaites. Visą tą laiką ji gulėjo lovoje. Bet greitai mokykloje turi vykti fotosesija, ir mergina panoro joje sudalyvauti. Taigi buvo nuspręsta eiti nusikirpti.

Keili Olson tuoj pat sukvietė kolegas ir pasakė, kaip galima padėti merginai. Stilistė pati kadaise kentėjo nuo paauglystės depresijos, taigi ne iš nuogirdų žinojo, kas tai yra.

Galiausiai moksleivei nekirpo plaukų. Vietoj to 13 valandų Keili ir Meraja atpainiojo plaukus, kad padarytų gražią šukuoseną. Kai mergina pamatė save veidrodyje – ji pirmąkart per ilgą laiką nusišypsojo. Po to moksleivė padėkojo stilistėms, pasakiusi, kad jos padovanojo jai norą gyventi.

Per 2 darbo dienas, kol meistrės užsiėmė merginos šukuosena, tarp jų įvyko ne vienas malonus pokalbis, kurių kiekvienas kėlė merginos savivertę ir tikėjimą savimi.

Po tokio grandiozinio darbo Keili nusprendė parašyti apie tai postą Facebooke, kuris tuoj pat tapo virusinis ir surinko  daugiau 200 tūkstančių atsiliepimų. Ji papasakojo trumpą pasakojimą apie incidentą  ir pridėjo pasikeitusios merginos foto.

„Vaikas neturi jaustis nieko vertu. Aš žinojau, kad turiu padėti jai. Visi mes nusipelnome jaustis gerai“,- pareiškė Keili.

Tai jums tikrai patiks!