Tą dieną man nutiko neįtikėtinas dalykas – kas antras vaikinas norėjo su manimi susipažinti

Tą dieną aš padariau tikrą atradimą. Aš suvokiau, kad gyvenime svarbu savarankiškai padaryti save laiminga. Jūsų laimei niekas nereikalingas, ypač vyras. Yra tokia neteisinga strategija: „Rasiu vyrą, kuris padarys mane laiminga!“ Ir paskui pasirodo, kad tam vyriškiui nelabai ir išeina susidoroti su šia misija.

Viskas todėl, kad pati moteris negalėjo savęs padaryti laiminga. 

Kad jūs įsivaizduotumėte, kaip aš iki to priėjau, papasakosiu vieną seną istoriją. Universiteto metais aš buvau labai aktyvi ir energinga asmenybė. Aš ir dabar tokia, tačiau studijų metais tai buvo nedidelis minusiukas.

Aš laksčiau tai į būrelius, tai į koncertus, tai į kokius nors renginius. Trumpiau tariant, buvau pravaikštininkė iš didžiosios raidės. Prie viso to aš buvau ir pirmūnė ir būdavau priversta prieš sesiją kankintis naktį ar dvi, kad viską iškalčiau, išmokčiau ir būčiau pilnai pasiruošusi laukiančiam pragarui. Jei tokiomis dienomis aš miegodavau nors valandą ar dvi – tai būdavo puiku!

Ir štai tą dieną, išlaikiusi egzaminą, aš išėjau iš univero spindinčiomis akimis, plačia šypsena ir lengvu žingsniu nuėjau į autobusų stotelę. Aš buvau laiminga tuo momentu, nepaisant to, kad atrodžiau kaip paskutinė apsileidėlė šioje planetoje.

Po akimis buvo ratilai, akys buvo ištinusios, ant veido jokio makiažo, o plaukai buvo susukti į nevykusį kuodelį. Tačiau aš šypsojausi ir jaučiau tikrą teigiamų emocijų antplūdį. Kai aš laukiau autobuso stotelėje, keli vaikinai pasiūlė pavėžėti. Autobuse mane užkalbino 5 vaikinai, kurie norėjo susipažinti. 

Tos dienos aš nepamiršiu. To su manimi dar nebuvo, kad paprasti vaikinai susipažintų su manimi, kai buvau tokios išvaizdos. Aš atrodžiau tiesiog siaubingai, tačiau mano energetika traukė vyrus.

Tada aš supratau, kad vyrus traukia ne išvaizda su keliais makiažo sluoksniais ant veido, o tik laimingas snukutis.

Aš išmokau svarbiausią pamoką savo gyvenime – reikia pačiai padaryti save laiminga!

Bonusas