Tapęs pasaulio čempionu, už laimėtus pinigus pastatė kaimą skurstantiems

Ilgą laiką  berniukas iš Filipinų, vardu Manny Pacquiao vakarienei neturėjo net ryžių saujos. Tačiau jo užsispyrimas ir  fanatiškas noras pabėgti iš  skurdo bedugnės užginė šį vaiką į šlovės Olimpą. Jis  tapo vieninteliu pasaulio boksininku, kuris tapo pasaulio čempionu 8 skirtingose svorio kategorijose.

Nepaisant nuostabios sėkmės, Manny Pacquiao nepamiršo savo varganos vaikystės. Ir už vieną pirmųjų didžiųjų prizų jis pastatė gyvenvietę Tango gyventojams –  gimtajame kaime, neturtingoje  Sarangani provincijoje. Ties tuo boksininkas nesustojo ir šiandien jau yra pastatyta namų tūkstančiams vargingų šeimų.

„Pacman Village” – taip Manny pavadino savo gyvenvietę, pastatytą vargšams. Kiekvienas namas yra suprojektuotas dviem šeimoms ir turi du atskirus įėjimus. Beje, „Pacman” („Pac-Man”) yra boksininko pravardė.

Gyvenvietėje yra įrengtos atviros ir uždengtos sporto aikštelės, viešasis parkas ir daugiafunkcinis centras.

Manny užaugo neturtingoje daugiavaikėje šeimoje, kur įprastą maistą sudarė bananai ir šakniavaisiai. 12 m. jis metė mokyklą tam, kad padėtų šeimai –  pradėjo dirbti šeimos kepykloje ir parduodavo spurgas gatvėje. Tada jis pradėjo mokytis  boksuotis, o  pirmuoju treneriu tapo jo dėdė.

Boksininkas su savo didžiule šeima

Dėdė pasakojo, kokią užsispyręs Manny buvo nuo pat vaikystės: „Jis keldavosi kiekvieną rytą 4 val pabėgioti. Po šešių mėnesių aš sau tariau: „Iš šio vaikino išaugs pasaulio čempionas”. Taip ir atsitiko. ”

Šiandien Manny yra vienas labiausiai gerbiamų žmonių savo šalyje. Prieš kelerius metus jis  išėjo į politiką ir laimėjo kongreso rinkimus.

Šioje nuotraukoje savo INSTAGRAM paskyroje  Manny rašo: „Toks yra gyvenimas. Kai tyliu, neatsakydamas į klausimą, ką aš padariau kaip valstybės politikas, jie kritikuoja mane. Kai aš rodau, ką padariau, jie vis vien kritikuoja mane “.

foto – kazakh-tv.kz