Tereiks pusvalandžio naujam šalikui nusimegzti. Nereikia virbalų!

Ateina šalčiai, todėl visi nori susisupti į jaukius šalikus. Bet neskubėkite bėgti į parduotuvę. Virbalų taip pat neprireiks. Skaitykite straipsnį ir išmoksite numegzti šaliką be virbalų greitai ir lengvai. Liko pasirinkti norimus siūlus. Galim predėti.

Esmė glūdi tame, kad megzite jūs savo rankomis, jos bus jums vietoj virbalų. Tai sugalvojo tikrai genijus, o viskas, kas genialu – paprasta. Ši technika leidžia greitai megzti, o svarbiausia – tai linksma, procesas tiesiog įtraukia.

Tai gali tapti ir jūsų hobiu. Netgi lėktuve galėsite sutrumpinti laiką. Juk įprastai megzti lėktuve neleidžiama dėl aštrių virbalų.

Mezgimui galima imti bet kokio storio siūlus. Tik prisiminkite, kad iš storų siūlų šalikas bus minkštas , pūkuotas, didelis, o iš plonų- ažūrinis, švelnus. Gerai atrodytų šalikas-kilpa, jam reiktų trijų kamuoliukų po šimtą metrų. Priklausomai nuo to, kokio šiltumo norite šaliko, išsirinkite verpalų sudėtį. Šilčiausia bus vilna.

Prisiminkite vieną svarbų patarimą: reikia megzti laisvai, nespaudžiant siūlų. Suspaustas mezginys negražiai atrodys, o ir rankas skaudės, jeigu siūlai įsirėž į pirštus.

Žiūrėkite video pamoką, kaip iš dviejų kamuoliukų numegzti šaliką.

Sutikite, čia nieko sudėtingo. O dar ir pats procesas labai įtraukia. Toks aksesuaras tikrai nepamaišys šiuo metų laiku. Sušildys jus ir suteiks šarmo.

foto – womenstalk.ru