Vyriškus atviravimus

Išėjom kartą su Tania pasivaikščioti, na ir, kaip priklauso tikroms mergaitėms, ėmėm liežuvauti.

Tania papasakojo man kažkieno vyriškus atviravimus iš mūsų kaimo.

Asmeniškai aš verkiau. Sėskitės patogiau, pasiimkite arbatos ir skaitykite:

„Tai nutiko vasarą…Savaitę ji mane tempėsi į sodybą, visaip užsimindama apie nešvankybes. Šeštadienio vidudienį atvažiavau, tikėdamasis šašlykiukų ir iš to sekančių malonumų, tačiau man buvo įteiktas kastuvas ir 20 arų nepurentos žemės. Kai kastuvo kotas jau beveik priaugo prie mano rankų, iš pasalų prie mano kojų atsėlino benzininis pjūklas ir buvo iškeltas naujas tikslas – sena obelis, kurios kamienas pagal storį labiau panėšėjo į ąžuolo.

Paskui mielasis sutvėrimas pasiguodė, kad nėra lentynos vasarinėje virtuvėje, kas reiškė naują tikslą mano žygdarbiams.

Artėjant vakarui, kai net vergai plantacijose sapnuoja trečią sapną, o proletariatas meldžiasi man, kaip komunistinei dievybei, įvykdžiusiai penkmečio planą per dieną, man už vargą buvo išskirta 2 litrai kompoto iš apynių ir salyklo.

Kai aš savo pertempta nugara pajutau po savimi dieviškai minkštą čiužinį ir saldžiai viliojančią pagalvę, jau pusiau miegodamas, aš  lango fone pastebėjau siluetą, kuris kaži kaip grakščiai judėjo ir kažką darė su savo oda…Turbūt nusiiminėjo nuo savęs odą…

Ir štai jau savaitę biure sklando tema apie tai, kad aš bejausmis kvailys ir išvis IMPOTENTAS…O juk ji tokia graži, buvo apsirengusi erotiškais apatiniais ir ji, pasirodo, šoko man striptizą!!!”

Kaip sunku būti vyru…

Bonusas