Vyru reikia tiesiog tikėti!

Vyras jaučia ši tikėjimą, ir jo viduje išsiskleidžia sparnai,  apie kuriuos jis net neįtarė. 

O dar vyras kaip kava – jis stiprus ir karštas…neleidžiantis užmigti, o moteris šalia tokio vyro minkštai ir saldžiai tirpsta jame, kaip ledai…Ir taip skaniai gaunasi, kad mmmmm.

Savigarbos jausmas ir daro vyrą nepakartojamu. 

Vyrai moka stebinti ir dovanoti dovanas geriau už mus, moteris. Jie daro mūsų gyvenimą tokį įdomų, lengvą, linksmą, su nuotykiais. Jie perka mums džinsus, sukneles, briliantus, kailinukus…dar suknelių, briliantų ir kailinukų… Jie pasitinka mus po darbo, oro uostuose, namuose po susitikimų su draugėmis, vedasi į kiną, glosto ranką bet kokiu patogiu atveju, o kartais tvirtai ją suspaudžia, lyg bijodami, kad šis artumo momentas išsisklaidys…Jie vežasi mus prie jūūūūros. Ir jie eis į karą, jei to prireiks. Jie vyriški, drąsūs, stiprūs, protingi, pažeidžiami, geri, rūstūs, vyriškai kieti…Taip, jie tokie!

Aš gerbiu vyrus. 

Tikras tikro vyro veidas – laiminga moteris šalia jo. Kaip pasakė Koko Šanel: vyras, sugebantis veikti, pasmerktas būti mylimas! Ir tai tiesa.

Jie sako: „myliu tave“, ir nuo to norisi verkti ir šypsotis.

Jie sako: „bus taip“, ir tai yra būtent taip, geriausiu variantu.

Jie sako: „be probelmų“, ir jų tikrai nėra.

Jiems patinka mūsų raukšlelės, mūsų veidai be makiažo, patinka stebėti, kai mes juokiamės ar nutaisome grimasas, kai dalijamės savo naujienomis. Jie paduoda ranką. Paima iš svečių ar klubo. Jie šildo mums vietą ir užkloja antklode. Jie mus apkabina ir gina. Nuolat. Stipriai ir švelniai, kaip mažyles, ir jie teisūs. O dar jie skaniai kvepia. 

Aš gerbiu vyrus. 

Jie protingesni. Jų mintys, žodžiai ir poelgiai sutampa. Jie žino viską pasaulyje. Net moteriškuose dalykėliuose nutuokia. Tai taip miela. Jie skaito mus pasimėgaudami. Jiems įdomu viskas – kiekviena smulkmena, kiekvienas milimetras. Jie nemoka įsižeisti. Jie atleidžia ir pamiršta. Jiems mes visada gražios. 

Reikia tiesiog tikėti vyru, ir tada visas pasaulis bus prie jūsų kojų. Tikėkite juo daugiau, nei jis pats savimi.

Glamonėkite savo vyriškį iš vidaus ir tada jūsų artumas bus begalinis.

Olga Bulgakova

Bonusas