Žmona juokėsi visą dieną po to, kai vyras suvalgė visą pakelį vidurius paleidžiančių vaistų

Tokia Ebė Himenes iš amerikietiškosios Minesotos pasidalino socialiniuose tinkluose istorija, kuri privertė ją kriuksėti iš juoko ir isteriškai kikenti visą dieną. Ir buvo dėl ko. Himenesų šeimos rytas prasidėjo nuo to, kad tualetą patikimai okupavo Ebės vyras. Priežastis buvo akivaizdi – „Ex-lax“ tabletės, populiari JAV vidurius laisvinanti priemonė. Vargšelis supainiojo dozę.

Ebės žodžiais tariant, vyras prieš miegą nusprendė suvalgyti porą gabalėlių gydomosios priemonės. Tai tokia pakuotė, kuri, kai teigiama, padeda kovoti su nutukimu – vidurius laisvinanti priemonė paslėpta po šokolado sluoksniu, iš išorės atrodo kaip paprastas šokoladukas. Ir dar labai skanus. Idėja tame, kad žmogus, valgydamas, tuo pačiu stimuliuoja žarnyną ir greičiau atsikrato visokių organizmo taršalų. Pakanka suvalgyti gabalėlį vakare, kad išsituštintum ryte. Problema tame, kad „gabalėlis“ – tai viena dalelė iš 12 šokoladuko fragmentų, o vyras nusprendė, kad jis turi suvalgyti visą šokoladuką. Ir suvalgė.

Kol vyras kankinosi prie unitazo, staigiai prarasdamas svorį, Ebė bandė prisiskambinti medikams – dėl viso pikto pasitikslinti, kuo tai gresia. Bet negalėjo, nes kai tik paklausdavo, kame problema, ji imdavo kriuksėti ir kikenti. Kelis kartus skambino, kol įtikino žmones, kad tai ne pokštas. Kai jie suprato, ėmė ir patys kikenti. Tačiau situacija visai nejuokinga – kol vyras kankinasi, netekdamas svorio ir skysčių, kiti sėdi ir žvengia, svarstydami, kaip gi jam taip nutiko.

Galiausiai Ebė išsiaiškino, kad vyrui gresia nebent dehidratacija ir iššutimai. Na, kaip kūdikiui, kuriam seniai nekeitė sauskelnių. Įsivaizdavusi tokį paveikslą su 39-erių vyru, Ebė vėl įkrisdavo į isteriško juoko duobę. Sunkiai, bet Ebei vis tik pavyko užsiimti reikalais, bet tik vyras ką nors sušukdavo iš tualeto, kai juokas vėl grįždavo. Taip visa diena nutekėjo į unitazą, soctinklų vartotojų džiaugsmui, nes jie irgi linksmai sudalyvavo šitoje istorijoje.

Tai jums tikrai patiks!