LitBoook

Kiekvieno katino pareigos namuose

 1. Katinas privalo išsimiegoti už žmogų, visas jo gimines, draugus ir kaimynus kartu paėmus.
 2. Katinas privalo ginti žmones nuo kambarinių augalų.
 3. Katinas privalo nuolat palaikyti žmogų formoje, priversdamas jį nepaliaujamai judėti po butą, lankstantis, rankiojant rašymo priemones, pieštukus, kojines ir t.t. 
 4. Katinas privalo stipriai laikyti dantyse rašiklį, kol žmogus bando rašyti.
 5. Katinas privalo nuolat  atlikti reviziją šaldytuve, netgi jei žmogus to nenori. Jei jis nenori, vadinasi jis ten kažką slepia, ir tai reikia būtinai išsiaiškinti, o po to jau perduoti žmogui atsakomybę.
 6. Katinas privalo  naktį kas valandą tikrinti, ar po žmogaus antklode neįšliaužė kokia nors gyvatė.
 7. Katinas privalo  laikas nuo laiko treniruotis, jei kartais įvyktų koks nenumatytas cirko vaidinimas. Tam jis turi laikas nuo laiko surengti skraidynes po namo kupolu, šuolius nuo užuolaidų ant sietyno ir atgal ir kitokius įvairius šuolius.
 8. Katinas privalo  padėti žmogui kloti lovą, įdėmiai stebint, kad po paklode neatsirastų kokių nors nereikalingų daiktų.
 9.  Katinas privalo  prisiminti, kad miegas žmogui – tai bereikalingas laiko švaistymas, todėl, pamatęs miegantį žmogų, turi nedelsiant jį pažadinti, užšokdamas jam ant pilvo, o dar geriau – ant galvos.
 10. Katinas privalo  kiekvieną rytą priminti žmogui seną patarlę: „Anksti kėlęs, nesigailėsi“. Ir kuo anksčiau žmogus atsikels, tuo daugiau jam (o kartu ir katinui) Dievas duos visokių gėrybių. 
 11. Katinas privalo  dalintis su žmogumi viskuo, ką jis turi. Nuolat atiduoti dalį kailio drabužių ir grindų pašiltinimui, ir nuolatos išmesti pusę maisto iš indo.
 12. Katinas privalo  dainuoti dainas, kad žmogus džiaugtųsi. Net, jei dainos liūdnos.
 13. Katinas privalo  tikrinti, kodėl kažkas neuždarė spintos, spintelės arba stalčiaus.
 14. Katinas privalo  nuvaikyti nuo žmogaus blogas mintis. Jei katinas pastebės, kad žmogus vartosi, jis būtinai turi užšokti žmogui ant galvos ir pradėti vaikyti blogus sapnus ir košmarus.
 15. Katinas privalo  žinoti, kas yra sudėta visose dėžėse ir maišeliuose. Ir pats išbandyti, ar ten patogu ir jauku būti.
 16. Katinas privalo  žmogaus miego metu užgožti išorinį triukšmą, garsiai urzgiant po žmogaus ausimi.

Bonusas

Exit mobile version