Įdomybės

„Mama, tėti, ačiū už dalykus, kuriuos aš mačiau, kai jūs manėt, kad aš nežiūriu!”

 1. Kai jūs manėte, kad aš nežiūrėjau, jūs pakabinote mano pirmą piešinį ant šaldytuvo ir aš iškart užsinorėjau nupiešti kitą.
 2. Kai jūs manėte, kad aš nežiūrėjau,  aš mačiau, kad jūs pamaitinote benamę katę ir aš sužinojau, kad gerai yra būti geru benamiams gyvūnams.
 3. Kai jūs manėte, kad aš nežiūrėjau, aš mačiau, kad jūs pagaminote mano mėgstamą pyragą man. Ir aš sužinojau, kad nedideli dalykai gali būti svarbūs gyvenime.
 4. Kai jūs manėte, kad aš nežiūrėjau, aš išgirdau, kaip jūs kalbėjote maldą, ir aš sužinojau, kas yra Dievas, su kuriuo aš visada galėjau kalbėtis ir aš mokiausi pasitikėti Dievu.
 5. Kai jūs manėte, kad aš nežiūrėjau, aš mačiau, kaip jūs pagaminote patiekalą ir nunešėte jį sergančiam draugui, ir aš sužinojau, kad mes visi turime padėti ir rūpintis vieni kitais.
 6. Kai jūs manėte, kad aš nežiūrėjau, aš mačiau, kad jūs atiduota savo laiką ir pinigus, kad padėtumėte žmonėms, kurie nieko neturi, ir aš sužinojau, kad tie, kurie turi viską turi padėti žmonėms, kurie nieko neturi.
 7. Kai jūs manėte, kad aš nežiūrėjau, aš mačiau, kad jūs rūpinatės mūsų namais ir viskuo juose, ir aš sužinojau, kad mes turime rūpintis tuo, kas mums duota ir yra brangu.
 8. Kai jūs manėte, kad aš nežiūrėjau, aš mačiau, kokie jūs atsakingi, net jei ir nelabai gerai jaučiatės, ir aš sužinojau, kad turėsiu būti atsakingas, kai užaugsiu.
 9. Kai jūs manėte, kad aš nežiūrėjau, aš mačiau, kaip ašaros tekėjo iš jūsų akių, ir aš sužinojau, kad kai kurie dalykai gali teikti skausmo, ir verkti yra normalu.
 10. Kai jūs manėte, kad aš nežiūrėjau, aš gaudavau daugybę gyvenimiškų pamokų, kad būčiau geras žmogus, kai užaugsiu.
 11. Kai jūs manėte, kad aš nežiūrėjau, aš žiūrėjau į jus ir norėjau pasakyti‘ „Mama, tėti, ačiū už dalykus, kuriuos aš mačiau, kai jūs manėt, kad aš nežiūriu!”

Bonusas

Related Articles

Back to top button
Close