Įdomybės

Penkerių metų Nensė atsitiktinai pateko į krokodilų terariumą.

Niujorkas. 1956 metai. Penkerių metų Nensė atsitiktinai pateko į krokodilų terariumą. Na, kaip atsitiktinai? Kol tėtis su mama paveikslavosi reptilijų terariumo fone, mergaitė užsikabino palaidine už aptvaros ir įkrito į terariumą. Tuo metu šalia krokodilų beveik nebuvo žmonių ir niekas į šį įvykį neatkreipė dėmesio.

Nensė žengė kelis žingsnelius į priekį, nes norėjo iš arti pamatyti juokingus „gyvūnus“. Lauke tvyrojo karštis ir reptilijos buvo pernelyg sotūs, kad galėtų iš karto pulti prie jos, tačiau kuo arčiau vaikas artinosi, tuo reptilijos darėsi aktyvesnės. 

Kol nerūpestingi tėvai juokavo ir pozavo prieš kamerą, jaunas vaikinas karinėje uniformoje įšoko į aptvertą teritoriją. Būtent jis ir ištraukė mergaitę.

Gelbėtojas buvo būsimas garsus komikas, aktorius ir rašytojas Džordžas Karlinas, tuo metu jis tarnavo armijoje radaro stotyje mechaniku. Jis nebaigė mokyklą ir pabėgo iš namų į laivyną. Zoologijos sode buvo atleidimo išeiti iš kareivinių metu. Jau ketino eiti į kino teatrą, bet terariume pamatė mergaitę.

Išgelbėta mergaitė buvo būsimoji Holivudo žvaigždė Nensė Allen.

Simpatiška mergina, ar ne? Negalite prisiminti, kur ją matėte? Reikia užuomenos? Gal kartais prisimenate šį filmą?):

Iki gyvenimo pabaigos aktoriai palaikė ryšį. Nensė visais įmanomais būdais padėdavo Karlinui jo nelygioje kovoje su narkotikais ir alkoholiu. Savo gelbėtojo laidotuvėse 2018 m. ji padėjo ant draugo kapo vainiką su užrašu:

„Nuo mažos dar kvailutės mergaitės, kuri bijotų krokodilų.“      

Bonusas

Related Articles

Back to top button
Close