Dizainas

Sijonas ir aulinukai – moteriškas ir patogus derinys tarpiniam sezonui ar žiemai.

Sijonas ir aulinukai – moteriškas ir patogus derinys tarpiniam sezonui ar žiemai. Ne visos moka dėvėti šį derinį. Stilistai rekomenduoja  laikytis tokių taisyklių ir rekomendacijų.

Laisvalaikio (casual) stiliaus įvaizdžiui puikiai tiks platūs aulinukai, dideliu, masyviu kulnu. Prie jų  tiks lengvi, besiplaikstantys, beformiai sijonai.

.

.

Patrumpinti aulinuko modeliai ant kulniuko idealiai atrodo su midi ilgiu, pilnokoms merginoms rekomenduojamas asimetrinis sijono kirpimas.

.

Aukšti aulinukai plonu kulniuku, taurelės formos kulniuku, tiesiu, neplačiu kulniuku puikiai dera su midi ilgiu virš kelių.

.

Su botfortais dera daugiasluoksniai įvaizdžiai, boho sijonai.

.

Spalvinis balansas taip pat svarbus, geriau kurti harmoningus įvaizdžius, laikantis paletės spalvų, o štai kontrastingiems drabužiams reikia detalesnio apgalvojimo. Klasikinės juodo ir balto kombinacijos, arba balto ir mėlyno, žiūrisi nepaprastai. Šiltas pėdkelnes parinkite į toną su avalyne – taip kojos atrodys ilgesnės.

Dar viena taisyklė – avalynės kokybė. Neišgelbėsit jokio prabangaus sijono, jei pasirinksite prie jo pigius, nekokybiškus aulinukus. Aulinukų aukštis ir kulniuko aukštis turi būti jums patogūs. Sijonas turi atitikti. Tankūs audiniai labiau tinka žiemą. Madingi yra džinsas, oda, tvidas, trikotažas, viskozė. Prabangus tandemas – sijonas ir aulinukai iš vienos medžiagos, pvz. odos. Taip pat drabužiai turi būti maksimaliai lakoniški, be dekoro.

Jei jums patinka avalynė be kulniuko, rinkitės modelius su aukštu aulu. Pilnoms merginoms labai tiks maksi sijonas su kazokų stiliaus batais.

Tarp sezonų galima drąsiai rinktis sijoną-pieštuką – labai moterišką modelį. Jis puikiai dera su butiljonais ant kulniuko.

Būtinai atkreipkite dėmesį į proporcijas, kad kojas padarytumėte ilgesnėmis arba trumpesnėmis. Tam rinkitės midi sijonus, kurie vos dengia batų aulo viršų. Skeltukas suteikia įvaizdžiui harmonijos.

Butiljonus, aulinukus trumpu aulu ir batus be aulo dėvėkite su sijonais labai atsargiai ir būtinai rinkitės tos pačios spalvos pėdkelnes. Stilistų nuomone, pastelinių spalvų butiljonai padidina ūgį.

Pabaigai keletas žodžių apie viršutinius drabužius, be kurių žieminio įvaizdžio nesukursi. Pasirinkdamos paltą arba puspaltį, atkreipkite dėmesį į jo ilgį, jis neturi būti trumpesnis už sijoną daugiau, kaip 25 cm.

Bonusas

Back to top button
Close