Įdomybės

Vaikinas kalbėjosi su mergina, kurioje mirė geniali aktorė, todėl kad į teatro akademiją galima įstoti tik per pažintį, ir dabar mergina dirba buhaltere.

Kavinėje prie staliuko sėdi vaikinas, kuriame mirė didysis sportininkas, nes per daug gėrė, ir todėl dabar jis dirba sargu sandėlyje. Vaikinas kalbėjosi su mergina, kurioje mirė geniali aktorė, todėl kad į teatro akademiją galima įstoti tik per pažintį, ir dabar mergina dirba buhaltere.

Kasoje sėdi moteris, kurioje mirė garsi balerina, todėl kad su tokia figūra į grupę nepriima, ir apskritai, reikėjo, gerbiamoji, ateiti prieš 10 metų.

Praėjo padavėjas su padėklu, jame mirė garsus rašytojas, todėl kad niekas nenorėjo išleisti jo rankraščių, tokių rašytojų apstu, dabar visi rašo.

Pro šalį praėjo mama su vaiku, kuriame jau pradėjo mirti genialus muzikantas, nes tėvai jį atidavė mokytis į licėjų su finansine pakraipa, o muzikos mokytoja, kuri tėvų prašė nesužlugdyti jo muzikinio talento, buvo pasiųsta toliau… Mamoje mirė garsi dailininkė, todėl kad ji labai anksti ištekėjo, pagimdė ir paaukojo save šeimai. 

Erdvė buvo užpildyta genialių kultūros, mokslo ir meno veikėjų – didžiųjų visuomenės narių, ir realių, paprastų, mirtingųjų bei nuobodžių figūrų.

Iš viršaus kažkas juos stebėjo, jame mirė noras išgelbėti juos. Jis jau seniai nesupranta, kodėl vieni išsikapsto iš duobės patys, o kiti lieka duobėje, kaip jų kaip jų nesistengtum išgelbėti. Ir dabar jis tiesiog žiūri į juos, kaip žiūri televizorių, perjungdamas iš pirmojo į šimtąjį kanalą.

Mari Garde

Bonusas

Related Articles

Back to top button
Close